Feeds:
רשומות
תגובות

צבא פולניה; "אישיות בכירה" תחת חקירה בעניין הצוללות – מי הדמות והאם יש לה זקן?

תזכורת

 

אהוד ברק בהיותו שר ביטחון תחת ביבי, הגדיל את עמלת הסוכן לעסקאות נשק, מ 1.5 אחוז, ל 2.5 אחוז, אז מה הייתה הסיבה לכאורה, למה 1.5 אחוז לא מספיקים בעסקאות של מיליארדים?

 

ישנם כמה אפשרויות, אחת שברק דאג לעתידו, כסוחר נשק, שתיים שיש לו חלק במשהו שעוד לא נודע לכאורה. או הוסתר בכוונה מהציבור.

למה השוטר הצבאי והבלש לא הזכירו מלכתחילה כי מי שהעלה את עמלת הסוכן הוא אהוד ברק? במקום זה הם וכל הערוצים דאגו שתמונתו של ביבי בכל תחילת וסיום כתבה על הצוללות תופיע, כאילו הכל נעשה תחת בקרה שלו, בהינתן וכך הם פני הדברים ושביבי לא מינה את גנור – ולא מכיר אותו, ולא עסק בכך, מי היה שם האיש שאיפשר זאת?  ברק או שטייניץ או אישיות בכירה מהצבא, השד יודע, בקרוב אולי גם אנו נדע.

למה בימים האחרונים ציוציו של ברק נדמו? האם הוא הפך לחשוד?

עד המדינה גנור סרסור הנשק, עשה עסקה של עד מדינה שמפלילה אישיות בכירה, האם מדובר בברק, אולי בשטייניץ , כולנו נדע על כך בבוא היום, האישיות הבכירה אינה ביבי.

http://www.news1.co.il/

 

בכל מקרה מי שחמאה מעל פדחתו או זקנו כסוחר נשק וכמי שהעלה את עמלת הסוכן מסיבה בלתי ברורה – היינו ברק, מה הוא חלקו בתמונה המכוערת. האם גבאי והשמאל הציוני ואברמוביץ ודרוקר נטלו חלק בהמעטת חלקו בפרשה, למה?

ברק הפך לאורקל, אפילו בענייני ערכים ויושרה, הנה מסתבר שהמחיר לעיתונות האתרוגית שלנו היה הכיסוי לברק או למשהו מאוד בעייתי, עיתונות שיודעת להסית נגד ביבי בלי קשר לכך שלא הוא העלה את עמלת הסוכן או היה אחראי על הנושא הזה.

 

למה הם לא גילו לציבור מלכתחילה שמי שהעלה את עמלת הסוכן הוא ברק שהיה שר הביטחון אז וממונה על הנושא. זה העניין המרכזי. מי שמעלה את האתנן לא עושה זאת לחינם, זה ההגיון הפשוט והבריא.

 

יש פרשה וככול שהימים חולפים ועוד ועוד מידע ידוע וומתברר, ברור שא' מדובר בפרשה מושחתת מאוד גדולה הנוגעת בענייני ביטחון רגישים, אם כי זה לא דבר חדש בצבא שלנו ראה מקרה דותן בחיל אויר, דבר שני, משהו רע מאוד קורה בממלכת סוחרי הנשק, וכן זה לא קשור בביבי.

ולמה בכלל לשלם עמלה למישהו על רכש צבאי?

חלקו של ביבי

יכול להיות שכראש ממשלה היה עליו להיכנס לעובי הקורה – אם היה ידוע לו על כך הוא ישלם על זה וצריך לשלם על זה, ומה חלקו של מקורבו כעו"ד שימרון בפרשה למה הוא נסע לחו"ל לשבועות אם הוא חשוד?  המאפיה הביטחוניסטית לא רק שלא נגישה לאזרחי המדינה ייתכן שגם מי שלא שייך למאפיה לא יכול להיכנס אליה. ברק כן שייך.

במשך חודשים סוחר נשק הבכיר והמזוקן צייץ מעל כל גבעה, עיתונאים לא שאלו אותו שאלות נוקבות, מה חלקו? למה הוא העלה או אישר העלת עמלת הסוחר בעיסקאות נשק, מה הסיבה?

כלום אלו לא אותם עיתונאים שמטיפים מוסר לריקלין מערוץ 20 על רכות השאלות שלו כלפי ביבי?

העיתונות שלנו מנסה בכל מחיר להסית אש רק לכיוון אחד, ביבי. הוא כנראה לא החלק מהרכזי בפרשה.

 

אפרופו עמלת סוכן, היא ממומנת ע"י מי? המדינה  קרי אנו האזרחים? או רק טינסקרופ המפעל הגרמני שבונה צוללות. הדעת נותנת שאנחנו משלמים בסוף את המחיר, מדובר בכסף רב, והעיתונות בכוונת מכוון הסתירה ועדיין מסתירה נושא זה, למה?

 

למה העיתונות לא שואלת שאלות נוקבות לגבי עמלת הסוכן, בכוונה, למה העיתונות מגנה בחירוף נפש על אהוד ברק?

 

רמזים ותהיות ע"ע כתבה של הבלש בן כספית במעריב

 

ביום שישי האחרון, בצהריים, ישבו בטורקיז שלושה: חזי בצלאל, איש עסקים וסוחר נשק מקושר ומפולפל, יד ימינו יחיאל חורב, שהיה ראש המלמ"ב המיתולוגי שנות דור, ויוני קורן, שהיה ראש מטה שר הביטחון אהוד ברק. קורן עבד אצל בצלאל לפני שנכנס ללשכת שר הביטחון, ועושה רושם שהם לא רחוקים זה מזה גם אחרי. אני ראיתי אותם באותו פורמט ובאותה מסעדה גם במהלך התפקיד שמילא קורן בקודש הקודשים של מערכת הביטחון הישראלית, לפחות פעמיים.

בימים אלה צריך להחליט איפה תקנה ישראל ארבע ספינות קרב משוכללות לצורך חידוש צי הסטי"לים וההגנה על אסדות הגז המתרבות מול חופינו (כן ירבו). נתניהו הבטיח לקנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, שישראל תקנה את הספינות שם. יש לנו אינטרסים אסטרטגיים בגרמניה, שבנתה עבורנו את צי הצוללות החדיש, ועניינים רבים נוספים. לפני כמה שבועות שר האוצר לפיד סיכל ברגע האחרון כוונה של משרד הביטחון לפתוח מכרז בעניין הספינות, על אף שחיל הים מעדיף במפורש את הספינות הגרמניות. בשביל מה צריך מכרז, שאל לפיד, הרי היום אתה יכול דרך גוגל לדעת תוך כמה דקות כמה תעלה כל ספינה, איפה ומתי. מי שהתעקש על מכרז, שיאפשר ליצרניות נוספות להתמודד על הספינות הישראליות, הוא מנכ"ל משרד הביטחון היוצא, אודי שני. זה היה הבייבי שלו. הכוונה הזו סוכלה בסופו של דבר, אם כי הקרב עוד פתוח.


נתניהו הבטיח למרקל, אז מי מנסה להתערב.  צילום: רויטרס

עכשיו בואו נחזור למשבצת הראשונה: בצלאל מחובר למספנה דרום קוריאנית גדולה ומריץ אותה כאן מול חיל הים, בתקווה לזכות במכרז. אגב, זה לגיטימי לגמרי. זכותו של בצלאל לסחור בנשק, לייצג מספנות ולרקום עסקאות. השאלה היא מי עוזר לו ומה האינטרסים מאחורי אותם עוזרים. הסיפורים האלה רבים כחול אשר על שפת הים כמעט בכל עסקת נשק גדולה שביצעה ישראל בשנים האחרונות. תמיד ישנם שם המתווכים, גוזרי הקופונים, אנשי הצללים, שמנצלים קשרים ומניפים מנופים כדי לשמן ולארגן עסקאות של מיליארדים. העמלות, בהתאם. בנושא הזה אין חקירות. זה לא מעניין אף אחד. טוב, זה לא מסכן את הדמוקרטיה. זה לא פוטש, ולא מרד קולונלים. סוף ציטוט.

 

 

 

רב הנסתר על הגלוי ושאלות רבות בלב איש..
ובכל זאת מה שהתחיל כפרשת ביבי והצוללות צריך להפוך לחקירה של כל נושא רכש הנשק, סחר הנשק, המיליונרים עם הדרגות בדימוס, המתווכים, אלה שגוזרים קופונים ואיש לא מפקח עליהם.
הקשר של אהוד ברק לנושא קריטי, וכן העיתונות לא מנסה אפילו להיכנס לעובי הקורה. די להאשים את ביבי ומקבלים רייטינג, הרי ביבי לא סוחר נשק, לא היה סוחר, ספק אם יהיה.
אם היה ידוע לביבי שישלם. אבל ביבי הוא הערת אגב בפרשה שמצליחה להראות לנו עד כמה המאפיה הביטחוניסטית והגנרלים שלנו מסוכנים ורקובים, לא כולם כמובן.
מודעות פרסומת

תגובה אחת

  1. ב- יולי 18, 2017 בשעה 12:58 pm | להגיב משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מי שקשור לעניין הם אנשים שהפסידו מיליונים – סוחרי נשק שהעיסקה שהציעו נפלה, חלקם ידוע וחלק אחר לא, הם האנשים שהזינו את הרעל ונתנו "חומרים" לבן כספית ולדרוקר, משם נולדה הפרשה, כמובן שחלקם שלהם לא מוזכר ולא האינטרסים שלהם – העלילה הזו חייבת להתברר עד תום, לחלק מהם קשר כזה או אחר לאהוד ברק.Comments RSS

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: